KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9234207
nr 923 4207
Blandteknik
Hans Berglund, 'Fruktbar planet', signerad, 23x29
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2014
kl 20:37:35
7/11 14:29:37